اطلاعیه

اعضاء محترم انجمن با سلام با عنایت به نزدیک شدن به زمان برگزاری مجامع عمومی فوق العاده و عادی خواهشمند است نسبت به پرداخت حق عضویت های معوق شرکت اقدام فرمائید. انجمن شرکتهای ساختمانی و تاسیساتی خراسان رضوی تلفن : 38718191

اخبار مهم

پرداخت بدهی طلبکاران وزارت راه و شهرسازی در بانک ملی

بخشی از بدهی طلبکاران غیردولتی (پیمانکاران) وزارت راه و شهرسازی در قالب اسناد خزانه اسلامی در شعبه مرکزی بانک ملی پرداخت می‌شود.
بانک ملی به عنوان بانک عامل از طرف خزانه‌داری کل کشور، ۱۰ هزار میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی را به منظور پرداخت بخشی از بدهی دولت (دستگاه‌های اجرایی) به طلبکاران غیردولتی(پیمانکاران) از طریق شعب منتخب مرکزی، اسکان و هفتم تیر تا تاریخ ۳۱ تیر ماه جاری واگذار خواهد کرد.
بر این اساس، اسناد خزانه اسلامی پیمانکاران وزارت راه و شهرسازیدر شعبه مرکزی واگذار خواهد شد، همچنین قیمت اسمی هر یک از این اوراق مبلغ یک میلیون ریال و سررسید آن ۲۳ اسفند ماه امسال است.
بنابر این گزارش، اسناد فوق فاقد کوپن سود علی الحساب بوده و تنها در سررسید مبلغ اسمی این اوراق به دارندگان آنها پرداخت خواهد شد و اسناد مذکور با نام بوده و معامله ثانویه آنها قبل از سررسید از طریق شرکت فرابورس انجام می پذیرد.اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت این اوراق، از طریق شعب منتخب مذکور قابل دریافت است.

 

منبع خبری: پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

 تاریخ خبر: ۹۴/۰۴/۷