تبریک سال نو

دیدار آقای دکتر بحرینی نماینده محترم مردم شریف مشهد و کلات در انجمن

بنام خدا

پیرو دعوت انجمن شرکت های ساختمانی و تأسیساتی خراسان رضوی آقای دکتر بحرینی نمایندۀ محترم مردم شریف مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۹۳/۰۵/۱۸ ساعت ۸:۳۰ در جلسۀ مشترک با اعضاء هیئت مدیره انجمن به بحث و بررسی پیرامون مشکلات جامعه پیمانکاری و تبادل نظر در خصوص وضعیت طرحهای عمرانی استان پرداخت .

DSC02380

در این جلسه ابتدا آقای مهندس علینژاد ضمن تقدیر و تشکر از نمایندۀ محترم مشهد بخاطر پذیرش دعوت انجمن ، گزارش مبسوطی از وضعیت پیمانکاران استان ارائه نمود و در ادامه برخی اعضاء هیئت مدیره با طرح نظرات خویش از آقای دکتر بحرینی درخواست نمودند تداوم برگزاری جلسات مشترک را بمنظور آشنائی با مشکلات این تشکّل و اعضاء آن در اولویت قرار دهند .

DSC02378

آقای دکتر بحرینی نیز ضمن اظهار رضایت از برگزاری این جلسه طی سخنانی با تأکید بر ضرورت پی گیری و رفع مشکلات شرکت های پیمانکاری از انجمن شرکت های ساختمانی و تأسیساتی خراسان رضوی خواستند تا نسبت به ارائه نظر و راهکارهای کارشناسی جهت بررسی و استفاده در دو لایحه مهم آتی مجلس شورای اسلامی (قانون بودجه ۹۴ و برنامه ششم توسعه) اقدام نماید . در پایان دبیر انجمن ضمن استقبال از دیدگاههای سازنده نمایندۀ محترم مردم مشهد اظهار امیدواری نمود تا در جلسات مشترک بعدی مسائل و مشکلات و راهکاری پیشنهادی با جزئیات بیشتر مورد بررسی و تبادل نظر قرار گیرد .

DSC02377